El renovering

Opgrader din boligs el-installationer

 

Erfaren og ansvarsfuld elektriker

Har du købt et nyt hus eller en lejlighed, som trænger til en kærlig hånd? Hos NK El Service er vi eksperter i komplette el-renoveringer. Vi udskifter og renoverer essentielle installationer, trækker nye kabler og sikrer, at alle dine installationer fungerer som de skal og ikke er farlige.

Når du vælger os som din professionelle og erfarne elektriker, er du garanteret et højt serviceniveau, samt stor ekspertise omkring elektriske installationer. Vi er et stærkt hold, med kompetencer der spænder bredt. Det gør os effektive i vores arbejde, og giver glade og tilfredse kunder.

Vi kan hjælpe dig med både større og mindre el-renoveringer, og udfører alle former for el-arbejde. Det inkluderer blandt andet belysning, stikkontakter, el-tavler, opgraderinger af ledningsnettet, reparationer og meget mere. Kontakt os i dag og høre mere omkring, hvad vi kan tilbyde dig.

Modtag et uforpligtende tilbud

Du er velkommen til at kontakte os, hvis du har brug for en professionelt El installatør.
Vores dedikeret team sidder klar til at hjælpe dig, på enten telefon eller mail.

4

Gode grunde til at vælge

NK el-service ApS

Vi sætter en ære i det vi gør, vi bestræber os altid på at gøre vores bedste for at yde dig den bedste service.

 • Kundetilfredshed

  Vi sætter en ære i at have glade og tilfredse kunder

 • Vi spænder bredt

  Vi kan løse alle el opgaver, både for private og erhverv

 • Grøn omstilling

  Vi har installeret over 1000 varmepumper siden 2020

 • Vi er stolt sponsor af ØFC

  Som en del af det lokale erhvervsliv, yder NK-ELSERVICE sin opbakning til idrætslivet i lokalområdet.